This website belongs to Coral Club Independent Distributor and contains materials from the official website of Coral Club.

The content of this site is for informational purpose only and it is not indented to provide any medical advice, diagnose or treatment.

© 2018 Copyright coralchoice.com

    All Rights Reserved.

Jeśli chcesz być bogaty, studiuj bogatych ludzi

Jeśli chcesz być zdrowy, studiuj zdrowych ludzi. 

Anonim

Filizofia 4 Kroków Do Zdrowia jest wspierana przez światowej klasy 100% produkty naturalne z całego świat

Rabat 20% TYLKO dla Członków Kluby Coral!

Kliknij tutaj by się zapisać!

Strona ta zawiera informacje z oficjalnego sklepu online Klubu Coral

Kliknij na zdjecie produktu lub link: CoralOrder site by zobaczyć pełnu katalog produktów

Coral-Mine

 • Składniki: Proszek ze skamieliny koralowca Scleractina, regulator kwasowości – kwas L-askorbinowy.

 • Zalecane spożycie: umieścić 2 saszetki w 1 litrze wody. Zalecane jest skorzystanie z wody butelkowanej lub filtrowanej. Po 5 minutach woda jest gotowa do spożycia. Przygotowaną w ten sposób wodę należy zużyć w ciągu doby. Stosować dwie saszetki dziennie.

 • Opakowanie zawiera 30 saszetek. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zaleca się stosowanie zróżnicowanej i zrównoważonej diety i zdrowego trybu życia. Przechowywać w temperaturze pokojowej. Przechowywać w suchym miejscu, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

H-500

 • Składniki: cytrynian magnezu, cytrynian potasu, żelatyna, askorbinian potasu, boran sodu, dwutlenek krzemu, woda.

 • Zalecane spożycie: 1 kapsułka dwa razy dziennie, popić szklanką (250 ml) niegazowanej wody. Przyjmować rano i późnym popołudniem. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

 • Masa netto: 22,8 g (60 kapsułek po 380 mg)

 • Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zaleca się stosowanie zróżnicowanej i zrównoważonej diety i zdrowego trybu życia.

 • Przechowywać w temperaturze pokojowej. Chronić przed wilgocią i działaniem światła. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Program 2 Colo-Vada Plus

 • ​Program jest przewidziany na 14 dni i składa się z 3 etapów, które wspierają wyprowadzenie z organizmu złogów, poprawienie pracy układu pokarmowego, pomagają zachować pożyteczną mikroflorę jelitową i wyrównać poziom witamin i minerałów w czasie stosowania diety, a także zabezpieczyć organizm w potrzebne substancje i zmniejszyć do minimum uczucie dyskomfortu. 

 • Etap 1. PRZYGOTOWANIE - 7 dni Na pierwszy etap programu przeznaczonych jest 14 saszetek nr 1. W każdej saszetce znajduje się Ultimate, Mega Acidophilus, Phyto-Cee, Alfalfa, Cascara Sagrada, Combination Two, Black Walnut Leaves 

  Etap 2. OCZYSZCZENIE - 4 dni Na drugi etap programu przeznaczonych jest 8 saszetek nr 2 i 16 saszetek proszku Colo-Vada Mix. W każdej saszetce znajduje się Ultimate, Mega Acidophilus, Phyto-Cee, Alfalfa, Cascara Sagrada, Combination Two, Black Walnut Leaves 

  Etap 3. REGENERACJA - 3 dni Na trzeci etap programu przeznaczonych jest 6 saszetek nr 3. W każdej saszetce znajduje się Ultimate, Mega Acidophilus Phyto-Cee, Alfalfa, Cascara Sagrada, Combination Two, DigestAble. 

 • ​Colo Vada-Mix to źródło błonnika pokarmowego, oczyszczającego jelita. W skład preparatu wchodzi kaolin, który posiada właściwości osłonowe i adsorpcyjne: wiąże dużą ilość zastanej treści jelit, pozwalając rozmiękczonym przetrawionym masom pokarmowym lekko opuścić organizm. 

  Kompleks zawartych w mieszance składników roślinnych skutecznie pobudza wydalniczą i motoryczną funkcję układu trawiennego, przyczynia się do poprawy funkcjonowania wątroby, zapewnia pełne odtrucie organizmu. 

ParaFight

 • Jest to  środek działający na pasożyty. Bazę produktu stanowią roślinne środki przeciw robakom pasożytniczym wykazujące skuteczną pomoc dla organizmu i optymalizujące czynność układu pokarmowego. 

 • Wyciąg z owocni i liści orzecha czarnego - źródło garbników, kwasów organicznych, kumaryn, glikozydów, flawonoidów, olejku eterycznego, witamin C, B1 i P, soli mineralnych, a co najważniejsze, juglonu, którego zawartość w owocni jest znacznie większa niż w liściach i innych częściach rośliny. Juglon aktywnie wspomaga leki hamujące działanie bakterii chorobotwórczych, drożdży z rodzaju Candida. Składnik ten poprawia czynność jelit, a tym samym zapewnia formowanie miękkiego stolca. Flawonoidy i garbniki rozluźniają mięśnie gładkie, łagodzą podrażnienia i stany zapalne błon śluzowych, przyspieszając ich gojenie.

 • Wrotycz pospolity - źródło olejku eterycznego, głównymi składnikami którego są tujon, kamfen, kamfora, tujol, borneol i pinen, flawonoidy, fenole kwasu węglowego i inne. Składniki olejku eterycznego zawartego we wrotyczu wykazują paraliżujący wpływ na lamblie, glisty i owsiki pasożytujące w różnych narządach, zwalczają ich rozmnażanie i zmniejszają ich toksyczny wpływ na organizm.

 • Korzeń goryczki wielkolistnej okazał się skutecznym naturalnym środkiem wspomagającym działanie leków przeciwko robakom pasożytniczym. Zawarta w roślinie gencjopikryna jest w stanie wspomóc zablokowanie działania jednego z najbardziej niebezpiecznych pasożytów Toxosara canis w jego wczesnym stadium rozwoju, który prowadzi do zmian w płucach, wątrobie, oczach, często wywołującego zapalenie błony śluzowej żołądka i silne alergie.

 • Tymianek pospolity - źródło tymolu, który jest także skuteczny w walce leków przeciwko pasożytom egzotycznym - nicieniom z rodzaju Antylostoma i Necator Americanus oraz pasożytującej w jelicie grubym zwierząt domowych włosogłosówki.

 • Czarnuszka siewna zwiększa mechanizmy obronne organizmu, pomaga w licznych problemach zdrowotnych, w tym w infekcjach pasożytniczych.

 • Kora wiązu, szałwia czerwonokorzeniowa, lebiodka pospolita uzupełniają składniki o działaniu przeciwrobaczym we właściwości rozkurczowe i ściągające. Ten kompleks roślinny zawiera garbniki, katechiny i flawonoidy, które pomagają zaradzić wzdęciom, uczuciu ciężkości w żołądku oraz przyczyniają się do minimalizacji procesów gnilnych i fermentacyjnych w jelitach.

 • ParaFight wykazuje skuteczną pomoc w:

       -zakażeniach niebezpiecznymi pasożytami (lamblioza glistnica, owsica,

         trichurioza, ankylostomatoza i inne)

       - detoksykacji organizmu.

Liść Czarnego Orzechu

 • Czarny orzech jest ceniony w swojej ojczyźnie - Ameryce Północnej - za efektywne działanie wchodzących w jego skład substancji naturalnych. Roślina ta zawiera polifenole, juglon, witaminę C, karoten, witaminy BI, B6, P, E, olejki eteryczne, kwasy organiczne, substancje garbnikowe i inne. Zawartość polifenoli i juglonu w orzechu czarnym jest 2-4 razy większa niż w orzechu włoskim. Czarny orzech jest stosowany jako środek wspomagający zarówno przy zarobaczeniach, schorzeniach układu pokarmowego, chronicznych egzemach, jak również skazach. Stosuje się go także w kompleksowych programach odchudzających oczyszczania organizmu, rekonwalescencji i jako środek wspomagający w różnych chorobach przewlekłych. 

 • Liście czarnego orzecha to naturalny produkt wspierający działanie przeciwpasożytnicze, antybakteryjne oraz przeciwzapalne,. Preparat skierowany jest także do osób starszych, ze skłonnościami do zaparć. 

 • Juglon zawarty w czarnym orzechu to główna i bardzo cenna substancja. Wspomaga normalizację pracy jelit, wykazując łagodne działanie rozwalniające przy zaparciach. 

 • Flawonoidy zapewniają działanie przeciwutleniające i przeciwskurczowe, a także rozluźniające mięsnie gładkie. 

 • Kwas linolenowy bierze czynny udział w rozkładzie komórek tłuszczowych i zmniejszeniu cholesterolu LDL. Kwas linolenowy jest bardzo ważny dla organizmu człowieka, ponieważ wchodzi w skład błon komórkowych, włókien nerwowych i siatkówki oka. Nie wytwarza się w organizmie człowieka i dlatego należy dostarczać go wraz z pokarmem. 

 • Taniny (substancje garbnikowe) zmniejszają podrażnienia błon śluzowych i poprawiają gęstość tkankową. Taniny tworzą nieprzepuszczalną błonkę, która izoluje błony śluzowe przed rozwojem uszkodzeń i zakażeń, i w ten sposób przyśpiesza ich gojenie. 

 • Działanie produktu Black Walnut Leaves: 

       - lekko przeczyszczające; 
       - przeciwutleniające. 

Lax-Max

 • Naturalny, delikatnie działający środek przeczyszczający, w zależności od oddziaływania na perystaltykę jelit wyróżnia się w nim kilka grup substancji czynnych. 

 • Fruktooligosacharyd inulina i łupinki babki skutecznie wpływają na perystaltykę jelit, poprzez opóźnianie wchłaniania płynów w jelicie grubym i zatrzymywanie wody sprzyjają rozrzedzeniu mas kałowych i poprawiają perystaltykę jelit. Wpływa to na zwiększenie częstotliwości wypróżnień, tworzenie się miękkiego kału oraz na odbudowę napięcia osłabionych jelit. 

 • Jako sorbent inulina pochłania różne egzotoksyny i endotoksyny (metale ciężkie, izotopy promieniotwórcze) i wyprowadza je z organizmu oraz sprzyja rozwojowi pożytecznej mikroflory jelit, zmniejszając przejawy dysbakteriozy. 

 • Kruszyna Pursha, rabarbar turecki, senna - źródło substancji czynnych (przeciwutleniaczy) poprawiających perystaltykę jelita grubego, wywołujących działanie rozwalniające poprzez drażnienie błony śluzowej jelita grubego, które przyspiesza perystaltykę. Wykazują stopniowe działanie przeczyszczające w atonii jelit, zaparciach chronicznych, czy wzdęciach, oczyszczają organizm z substancji toksycznych, regulują pracę jelit, stymulują wydzielanie żółci.

Coral Lecithin

 • Lecytyna jest istotnym składnikiem każdej komórki organizmu człowieka, w tym także tkanki nerwowej.

 • Składniki: lecytyna sojowa, żelatyna, gliceryna, woda.

 •  Substancje powodujące alergie zostały oznaczone pogrubioną czcionką w wykazie składników.

 • Zalecane spożycie: 1 kapsułka dwa lub trzy razy dziennie w trakcie posiłku.

 • Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Coral Alfalfa

 • Lucerna siewna wpływa na redukcję apetytu, dzięki czemu przyczynia się do redukcji masy ciała. Lucerna siewna wpływa korzystnie na wzmocnienie i regenerację organizmu, między innymi w przypadkach przemęczenia fizycznego i w okresie rekonwalescencji.

 • Składniki: sproszkowany sok ze świeżych liści lucerny siewnej (Medicago sativa), sproszkowane liście lucerny siewnej (Medicago sativa), żelatyna wołowa, substancja wypełniająca: celuloza mikrokrystaliczna, regulator kwasowości: węglan wapnia, substancje przeciwzbrylające: dwutlenek krzemu, stearynian magnezu.

 • Zalecane spożycie: 2 kapsułki dwa razy dziennie. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

 • Masa netto: 88,68 g (120 kapsułek po 739 mg)

 • Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zaleca się stosowanie zróżnicowanej i zrównoważonej diety i zdrowego trybu życia.

 • Należy przechowywać w suchym miejscu w temperaturze pokojowej. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Omega 3/60

 • Składniki: wysoce rafinowany i skoncentrowany olej rybi zawierający wielonienasycone kwasy tłuszczowe Omega-3 (EPA i DHA), żelatyna wołowa, gliceryna, woda oczyszczona, mieszanina naturalnych tokoferoli z soi.

 • Substancje powodujące alergie zostały oznaczone pogrubioną czcionką w wykazie składników.

 • Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zaleca się stosowanie zróżnicowanej i zrównoważonej diety i zdrowego trybu życia.

 • Przechowywać w temperaturze pokojowej. Chronić przed wilgocią i działaniem światła. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Coral Kelp

 • Coral Kelp to suplement diety, który zawiera ekstrakt z morskich glonów brunatnych (Laminaria japonica), ekstrakt z dzikiej róży oraz ekstrakt z imbiru. Ekstrakt z glonów brunatnych użytych w suplemencie diety Coral Kelp jest źródłem jodu. Jod pomaga w utrzymaniu prawidłowych funkcji poznawczych, metabolizmu energetycznego, prawidłowej produkcji hormonów tarczycy i w prawidłowym jej funkcjonowaniu, czy też zachować zdrową skórę.

Spirulina

 • Spirulina – ta zielononiebieska alga, jest bogata w wysokiej jakości składniki odżywcze.

 • Pozostałe składniki: mączka ryżowa, mieszanka Hydracel (cytrynian potasu, węglan potasu, krzemionka, woda oczyszczona jonizowana, siarczan magnezu, olej z nasion słonecznika), stearynian magnezu (stabilizator).

 • Składniki otoczki: hypromeloza, woda.

 • Więcej na temta spiruliny czytaj tutaj.

Pau D'Arco

 • Pau D’Arco with Selenium to naturalny produkt pomocny przy wirusowych i bakteryjnych infekcjach i wszelkich stanach zapalnych. Selen i witamina C wzmacniają działanie kory lapacho czerwonego i stymulują siły ochronne organizmu, podnosząc odporność przeciwko licznym infekcjom.

 • Związek czynny kory lapacho czerwonego - lapachol – wspomaga działanie leków  antybakteryjnych i przeciwzapalnych.

 • Immunoregulujące właściwości lapacho czerwonego pozwalają na zastosowanie go przy alergicznych i autoimmunologicznych procesach w organizmie, bez obaw ich zaostrzenia. Kora lapacho podnosi nieswoistą odporność organizmu, wzmacniając mechanizmy odporności komórkowej i humoralnej. Liczne pozytywne efekty działania tej wyjątkowej rośliny są uwarunkowane synergią wszystkich jego aktywnych składników.

 • Selen działa razem z witaminą C i nasila jej potencjał. To znakomity antyutleniacz, chroniący komórki i tkanki narządów przed działaniem czynników stresogennych, promieniowania, środków chemicznych i metali ciężkich. Przyczynia się do wzmocnienia osłabionej odporności.

 • Witamina C wzmacnia ścianki naczyń włosowatych podnosząc ich wytrzymałość i nieprzepuszczalność dla bakterii, pomaga złagodzić przebieg chorób przeziębieniowych i skrócić czas ich trwania. Wzmaga procesy regeneracyjne i podnosi odporność na infekcje.

 • Mielony koralowiec - źródło niezbędnego dla organizmu kompleksu składników mineralnych. Działając jak sorbent pochłania substancje szkodliwe i sprzyja ich wydaleniu.

 • Pau D’Arco with Selenium przejawia korzystne działanie przy:

 •        - dolegliwościach oddechowych; 

 •        - wszelkich stanach zapalnych;

 •        - dolegliwościach układu moczowo-płciowego;

 •        - dolegliwościach skórnych.

Silver-Max

 • Silver-Max Care – wodny roztwór srebra koloidalnego (srebrna woda) dla codziennego oczyszczenia skóry. Technologia produkcji roztworu pozwala cząsteczkom srebra na pełne rozpuszczenie się w wodzie. Przy stosowania, jony srebra zawarte w roztworze, zapobiegają rozmnażaniu się patogennych bakterii na powierzchni skóry. Oczyszczenie skóry tym roztworem rano i przed snem, sprawi, że skóra będzie nawilżona i będzie wyglądała świeżo. Kosmetolodzy zalecają stosowanie srebrnej wody przy problemach z zaskórnikami i trądzikiem.

 • Srebrna woda wykazuje działanie odmładzające, redukujące podrażnienia, zabiega przesuszeniu i łuszczeniu się skóry, podwyższa tonus, przyśpiesza regenerację komórek skóry.

 • Szczególnie przydatna jako dodatek do kąpieli, maseczki, balsamu, przy delikatnej, podrażnionej i wrażliwej skórze.

 • Podczas przygotowania maseczki z gliny, owoców, warzyw, jagód, twarożku, drożdży i innych naturalnych składników, zaleca się dodać do maseczki pół łyżeczki srebrnej wody dla wzmocnienia efektu.

Colostrum

 • Skład: Substancja aktywna: młodziwo wołowe (Colostrum)

 • Pozostałe składniki: mąka ryżowa Oryza sativa (emulgator), mieszanka HydraCel (cytrynian potasu, węglan potasu, dwutlenek krzemu, woda oczyszczona jonizowana, siarczan magnezu, olej z pestek słonecznika) (emulgator), stearynian magnezu (stabilizator).

 • Składniki kapsułki: hydroksypropylometyloceluloza, woda.

Ponad 150 produktów w ofercie można znaleźć w katalogu online

 

Pamiętaj

Dołączając do Klubu Coral otrzymasz aż 20% rabatu!

Zapisy do Klubu są za DARMO!

Kliknij tutaj by sie zapisać.