This website belongs to Coral Club Independent Distributor and contains materials from the official website of Coral Club.

The content of this site is for informational purpose only and it is not indented to provide any medical advice, diagnose or treatment.

© 2018 Copyright coralchoice.com

    All Rights Reserved.

Jeśli chcesz być bogaty, studiuj bogatych ludzi

Jeśli chcesz być zdrowy, studiuj zdrowych ludzi. 

Anonim

Witam wszystkich:)

Mam na imię Beata chciała bym dzięki mojej stronie i tym co robię pokazać jak życie może się zmienić, jak nasze ciało może się zmienić. Jak bardzo nie doceniamy naszego ciała, które jest pięknym narzędziem. Dostaliśmy go na początku naszego życia w darze za darmo i to co z nim zrobimy zobaczymy pod koniec naszych dni. Ja to zrozumiałam gdy przyjechałam do Kanady gdy troszkę przystopowałam w tym pędzie życia i pomyślałam co jest dla mnie ważne nad czym chcę się skupić i pielęgnować. I wtedy moja przyjaciółka poprosiła mnie o pomoc w znalezieniu jakiegoś leku na raka którego miała. Zaczęłam czytać, co to jest ten rak, o co w  tym wszystkim chodzi bo nie wiedziałam nic. Wiesz, to troszkę tak, jak Cię to nie dotyczy to nie jest ważne, ale nie przeciwnie to bardzo ważne bo przewiduje się że za około 15 lat co 4 osoba będzie chora a Ja dość uparta osoba i zawzięta powiedziałam - nie. Nie będę czekać aż ktoś z mojej rodzinki czy przyjaciół zachoruje a ja nie będę mogła mu pomóc. Nie, to nie ja, ja walczę.

Niestety nie zdążyłam zawalczyć o moją przyjaciółkę.

Zaczęłam szukać głębiej, szperać w Internecie, czytać książki, poznawać ciekawych ludzi którzy też szukają. I tak trafiłam na Pawła filmik na YT i powiem szczerze mówił facet z sensem i logiką jak dla mnie. Nigdy nie zawiódł mnie mój instynkt czy jak ktoś woli przeczucia czy coś innego. Dlatego go słucham i on mi podpowiadał że to bardzo dobry pomysł. I tak wstąpiłam do Coral Club. Z biegiem czasu uważam że to bardzo dobry pomysł dlatego chce się z nim z Tobą podzielić i dlatego jest ta strona i cała ja by pomóc Ci w poszukiwaniach.

Nie będę obiecywała że metoda czterech kroków do zdrowia odmieni Ci życie, ale powiem tak: moje odmieniła więc czemu miała bym się tym nie dzielić.

Dziele się i dobrze mi z tym :)

Dlatego na tej stronie otrzymasz: jak poprawić swoje zdrowie, że warto korzystać z medycyny naturalnej, nowinki medyczne i część mnie.

Czekam na Ciebie :)

Beata